Kontakt
Dział Sprzedaży Krajowej
Dział sprzedaży
d/s sieci DIY
Dział sprzedaży
d/s inwestycji

Dział sprzedaży d/s inwestycji

Zwiń wszystkie

Kontakt

Zwiń
National Investent Manager
Łukasz Goska
48664744647
lukasz.goska@rovese.com
Dział serwisu i doradztwa technicznego
Grzegorz Bielawski
48604475825
grzegorz.bielawski@rovese.com
Dział serwisu i doradztwa technicznego
Mariusz Stańczyk
48662170895
mariusz.stanczyk@rovese.com
DOK Inwestycje
tel. (41) 315 80 59, (41) 315 80 54
fax. (41) 315 80 73, (41) 315 80 74
inwestycje@opoczno.eu
inwestycje@rovese.com
Trade Marketing
Renata Gancarska
48606803306
andrzej.cyran@rovese.com

Kontakt do architektów

Zwiń
National Key Account Manager
Wioletta Marat
48662170774
wioletta.marat@rovese.com
Key Account Manager
Krzysztof Owczarski
48662170733
krzysztof.owczarski@rovese.com

Kontakt dla firm instalacyjnych

Zwiń

Jacek Kobylski
Key Account Manager
kom. 48662170763
jacek.kobylski@rovese.com
Region Polska

Paweł Mazur
Key Account Manager
kom. 48795588417
pawel.mazur@rovese.com
woj. małopolskie, podkarpackie, śląskie,

Arkadiusz Figura
Regional Investment Supervisior 3D
kom. 48728419331
arkadiusz.figura@rovese.com
woj. mazowieckie, łódzkie

Patryk Baranowski
Regional Investment Supervisior 3D
kom. 48604230008
patryk.baranowski@rovese.com
woj. dolnośląskie, opolskie

Kontakt dla wykonawców

Zwiń

Wiesław Cichy
Regional Sales Manager
kom. 48604494569
wieslaw.cichy@rovese.com
woj. wielkopolskie

Marek Szmidt
Regional Investment Supervisior
kom. 48602291902
marek.szmidt@rovese.com
Warszawa

Piotr Pawłowski
Regional Investment Supervisior
kom. 48662170737
piotr.pawlowski@rovese.com
woj. świętokrzyskie, lubelskie, mazowieckie - pd część

Marcin Kisiela
Regional Investment Supervisior
kom. 48662170721
marcin.kisiela@rovese.com
woj. śląskie, łódzkie

Janusz Skowron
Regional Investment Supervisior
kom. 48600850165
Janusz.skowron@rovese.com
woj. małopolskie, podkarpackie

Dorota Brdak
Regional Investment Supervisior
kom. 48664723478
dorota.brdak@rovese.com
woj. kujawsko-pomorskie, pomorskie

Paweł Bąblewski
Regional Investment Supervisior
kom. 48600806073
paweł.bąblewski@rovese.com
woj. lubuskie, zachodnio-pomorskie

Andrzej Maliszewski
Regional Investment Supervisior
kom. 48662170702
andrzej.maliszewski@rovese.com
pn. część mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie

Bogna Jezierska
Regional Investment Supervisior
kom. 48662170712
bogna.jezierska@rovese.com
woj. dolnośląskie, opolskie